Moda

Modaya Uygun ve Şık Görünmek İçin Taytlarla Giyilebilecek En İyi 10 Ayakkabı

Taytların bariz sebeplerden dolayı çok moda olduğunu inkar etmek mümkün değil. Kelimenin tam anlamıyla herhangi bir kıyafetle iyi giderler. Ancak iş taytla hangi ayakkabıyı giyeceğimize gelince, kafamız biraz karışıyor. Endişelenmeyin, kafanız karışabilir çünkü taytlarla takım için doğru ayakkabıları seçmek, kot veya diğer pantolonlarla uyumlu ayakkabı seçmekten daha zordur. Kafa karışıklığınızı gidermek için size bu zamansız alt giyime nelerin yakıştığını ve onları nasıl taşıyacağınızı anlatacağız.

Taytlarla Giyilebilecek En İyi Ayakkabılar

1. Topuklu Ayakkabılar ve Tayt

Taytla ayakkabı giymek, çoğu kişiye, özellikle de topuklu olanlar biraz riskli gelebilir. Ancak hayvan motifli, çiçek desenli, esneyen deri baskılı taytlar ve jegging’ler, topuklu ayakkabılarınızı giymek için ilginç fırsatlardır. Taytın baskısı çok yüksekse, düz bir üst ve ten rengi veya sade ayakkabılar tercih edin. Bir öğenin öne çıkmasına izin verin ve ayakkabılarınızın taytınızı vurgulamasına izin verin.

Taytınızın altına topuklu ayakkabılar gücünüzü yansıtacak.

2. Ayak Bileği Botları ve Taytlar

Ayak bileği botları ve taytlar platonik bir kombinasyondur. Ekose bir gömlek, kısa üstler, fırfırlı üstler veya biraz tanımı olan herhangi bir şeyle harika görünüyorlar. Bileğinizin biraz üzerinde, daha çok bileğinizin üstünde biten taytları seçiyorsanız, biraz dikkatli olun çünkü sizi iri baldırlara sahip gibi gösterebilir. Bu yüzden en güvenli olanı, nötr veya düz botlar giymek olacaktır.

Ayak bileği botları ile tayt kombini harika bir seçim.

3. Asker Botları ve Taytlar

Asker botları, kıyafetinizin havasını tamamen değiştirir; Yani, eğer grunge havasındaysanız, ya da savaşmak ruhunuzda varsa, asker botları taytınızla çok uyumlu olacaktır. Asker botları büyük ve kalın olduğundan, kıyafetinizi çiçekli, fırfırlı, pastel veya biraz daha feminen herhangi bir şeyle rötuş yapma olanağına sahipsiniz. Kısa bir kot etek giyebilir, tayt ve botlarla tamamlayabilirsiniz; veya aynı şeyi şortla da yapabilirsiniz. Ya da sadece bir slip elbise ile bir şapka tercih edebilirsiniz.

Taytınızın altına asker botları tercih edebilirsiniz.

4. Spor Ayakkabılar ve Tayt

Spor ayakkabılar harika ve hepimiz onları gereğinden fazla tercih ediyoruz. Aynı şey taytlar için de geçerli. Şimdi, bu ikisini bir araya getirdiğinizi hayal edin. Hayatın en rahat hali. Taytların yalnızca kapüşonlular veya büyük beden gömleklerle giyildiği günler de geride kaldı; şimdi kıyafeti istediğin gibi kombin yapabilirsin. Kısa bir üst, gündelik bir blazer ve kırmızı spor ayakkabılar giyin; ya da bembeyaz bir gömlek, çapraz askılı çanta ve zıt renkli spor ayakkabılarla giyin; ya da her zamanki büyük beden tişört, dağınık topuz ve spor ayakkabı tercih edin.

Taytınızın altına spor ayakkabı çok yakışacak.

5. Sandalet ve Tayt

Topuklu ayakkabılar taytla çok şık görünse de, bazılarımız topuklu ayakkabı giyinmek için uygun değil. Topuklu ayakkabı giymeyi tercih etmiyorsanız, stil bölümünü korurken ayaklarınızı rahat tutan küçük blok topuklularla gelen bilekten bantlı sandaletler tercih edebilirsiniz. Ayrıca gladyatör sandaletleri giyebilir ve bunları taytınızın üzerinden bağlayabilir ve sevimli bir bohem bluz ve büyük boy güneş gözlüğü takabilirsiniz. Bir tote çanta taşıyın ve bir diva gibi görünün!

Taytınızın altına sandalet tercihi çok şık duracak.

6. Taytlar ve Makosen Ayakkabılar

Düz ayakkabılardan bahsetmişken, harika görünüyorlar ve işte kanıtı. Ancak bilmeniz gereken bir şey var – makosen ayakkabılar, balerinler, burnu açık ayakkabılar veya düz ayakkabılar – hangisini seçerseniz seçin, sade veya koyu renkli olmaları daha iyi olur. Siyah, lacivert veya taytınızla eşleşen herhangi bir renk, iyi bir silüet oluşturacaktır. Normal açık ayak sandaletleri ve parmak arası terlikleri seçerseniz, sadece kendi tarzınıza göre giyin çünkü herhangi bir kısıtlama yoktur.

Makosen ayakkabılar taytınızla harika görünecek.

7. Sporcu Ayakkabıları ve Taytlar

Hepimizin kabul etmek istediğimizden daha fazla yoga taytlarımız veya spor kıyafetlerimiz içinde yaşadığımızı biliyorsunuz. Bunları, gündelik işlerimiz için, hatta bu tür şeylere izin veriliyorsa iş için de tercih ediyoruz. Spor salonu veya tenis ayakkabıları taytlarla harika görünüyor.

Sporcu ayakkabıları taytınızla harika görünecek.

8. Oxford Ayakkabıları ve Taytlar

Tayt ve süslü üst giymek oldukça kabul edilebilir, ancak taytınızın verdiği tüm rahatlığı telafi etmek istediğinizi düşünüyorsanız, kıyafetinizi aksesuarlar ve tabii ki ayakkabılarla süsleyin. Kısa topuklu ayakkabılar veya bazı klasik Oxford ayakkabılar giyin ve diğer her şey için mazur görünün çünkü bu oldukça seçici bir ayakkabı seçimidir.

Taytınızın altına Oxford ayakkabılar tercih edebilirsiniz.

9. Taytlar ve Converse Ayakkabılar

Şehirdeki en yeni kalp atışı beyaz converse ayakkabılar. Herkes birdenbire bunlar için çıldırmaya başladı ve biz de öyle. Sizin için tasarlanıp tasarlanmadıklarını nasıl anlarsınız? Bu durumda tozluk gibi go-out kıyafetinizle giyin ve nasıl göründüklerine bakın. Sonuç muhteşem!

Converse ayakkabılar taytınızla harika görünüyor.

10. Bilek Boyu Botlar ve Taytlar

Taytlar, polar türleri, botlarımızla en uzun süre giymemiz gereken şeydi, çünkü, çizmeleri kot pantolonlarımıza sığdırmanın ne kadar zor olduğunu hepimiz biliyoruz. Deri, baskılı veya diğer süslü çeşitleri deneyin ve tarzınızı güçlendirin.

Bilek boyu botlar taytınızla çok şık duracak.

Bizden Söylemesi

Taytlarla hangi ayakkabıları giyeceğinizi artık bildiğinize göre, onları güvenle şekillendirebilir ve gösteriş yapabilirsiniz. Skinny, rahat kalıp, kot veya likralı taytlarınızı duruma ve tercihlerinize göre şekillendirin ve her zaman bir stil ifade edin. Modaya uygun, şık ve rahat, bu tozlukları modaya uygun ancak rahat ayakkabılarla giyerek gece veya gündüz kolaylıkla dolaşın.

Sıkça Sorulan Sorular

Tayt ile Açık Burunlu Ayakkabı Giyilebilir mi?

Evet, açık burunlu ayakkabıları taytla giyebilirsin. Ancak, uygun tonları bir araya getirmeye özen gösterin.

Kloş Taytlarla Hangi Ayakkabıları Giyersiniz?

Takunyalar, klasik spor ayakkabılar, katır gibi platform ayakkabılar, botlar ve bilekte botlar kloş taytlarla iyi uyum sağlar.

Tayt ile Uzun Bot Giyilir mi?

Evet, tayt ile birlikte giyeceğiniz uzun botlar, kıyafete bir incelik unsuru ekleyebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu