Dekorasyon

Dağınık Mutfak Tezgahı Nasıl Düzenlenir?

Temiz ve düzenli bir mutfak harika bir izlenim bırakır. Modern ve dağınık olmayan bir görünümden hoşlanıyorsanız, mutfak tezgahı nasıl düzenlenir fikirlerine mutlaka göz atın.

Temiz ve düzenli bir mutfak harika bir izlenim bırakır. Modern ve dağınık olmayan bir görünümden hoşlanıyorsanız, her şeyin mutfak tezgahı ile başladığını unutmayın. Çalışma yüzeyiniz istediğiniz kadar derli toplu görünmüyorsa, paylaşabileceğimiz bazı profesyonel ipuçlarımız var. Tezgahlarınızı tıpkı Pinterest’te gördüğünüz mükemmel mutfaklar gibi görünecek şekilde nasıl düzenleyeceğinizi öğrenmek üzeresiniz.

Kahve Barı

Bir kahve aşığıysanız, bir kahve barı kurmak mükemmel bir fikirdir. Tüm ihtiyaçlara tek bir yerde sahip olmak, onu daha verimli ve çekici hale getirecektir. Kahve makinenizi ve kutunuzu buraya yerleştirmeyi deneyin. Bazı dekoratif kesme tahtaları, güzel bir rustik vurgu katacaktır.

Mutfak tezgahı kahve barı

Dikey Alanı Kullanın

Tezgahlarınızı temiz tutmak istiyorsanız, depolama için dikey alanı kullanın. Burada üst dolaplardan biri raflarla değiştirilerek sık kullandığınız eşyalarınız için açık depolama alanı sağlanmıştır. Ayrıca, mutfağınızı kendi tarzınıza uyacak şekilde dekore edebilirsiniz.

Şık Setlere Yatırım Yapın

Orijinal ambalajlarındaki yağ ve sirke şişeleri dağınık bir görünüm yaratacaktır. Bunun yerine, sergilemek için şık bir sete yatırım yapın ve mutfak dekorunuzun bir parçası olmasına izin verin.

Ahşap Tepsiyle Toparlayın

Yağ şişeleri, baharatlar ve mutfak gereçleri mutfakta en sık kullanılan öğelerdir, bu nedenle bunları elinizin altında bulundurmak isteyeceksiniz. Tezgahınızı düzenli tutmak için bunları şık bir ahşap tepside bir araya toplayın. Artık en sevdiğiniz yemeği hazırlamak için ihtiyacınız olan her şeyi hızlıca alabilirsiniz.

Hasır Sepetler

Hasır sepetler, hemen hemen her mutfak stilini geliştiren rustik bir doku getirir. Ayrıca, çatal bıçak takımlarınızı ve temiz mutfak havlularınızı düzgün bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Yemek Pişirme Alanınız

Yemek pişirme meraklıları genellikle mutfaklarını düzenli tutmakta zorlanırlar. Yemek pişirmeyi seviyorsanız, buna adanmış bir köşe oluşturmayı düşünün. Bu açık raf, malzemeleri yakın tutarken muhteşem kavanozları sergiliyor. Bonus olarak, onları çabucak kaldırabilirsiniz ve mutfak derli toplu kalır.

Takımlarınızı Sergileyin

Tasarımcılar genellikle müşterileri mutfağa biraz karakter katmak için en iyi parçalarını sergilemeye teşvik eder. Ahşap çatal bıçak takımı bu köşeye sıcak bir hava katıyor.

Zıt Dokular

Bu basit ayar düzenli ve şık görünüyor. Normalde basit olan tasarıma benzersiz bir görsel dokunuş eklemek için dokularla oynamalarına bayılıyoruz. Katmanlı tahtalar, metal tepsi ve cam vazo düzgün bir şekilde sergileniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu